KONST / Litografier / Färglitografi 17454289

nr 1745 4289

Camilla Pyk

(f. 1966), Sverige

Ansikte. Signerad, numrerad 21/260. Färglitografi, bildmått: 38x37 cm, yttermått inklusive ram: 57x55 cm

Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 december 2025
kl 18:20:23

Camilla Pyk

Läs mer om Camilla Pyk